Новини дня

Іноді в епосі присутні події, які отримують назви епохальних, значущих для історії. І той етап, який переживає Україна зараз — безумовно миє бути названий епохальним і таким, які формують майбутнє держава на роки вперед і безумовно увійде в канони як української, так і всесвітньої історії.

Не будемо особливо розбиратися в причинах виробляють подій. Водночас однозначно тут простежується не тільки сценарій ззовні, а й різнорідність українського суспільства — щоб помітити цю різнорідність не обов’язково бути соціологом і досить подивитися які регіони як голосували на цих та попередніх виборів. Безумовно, Харків можна назвати консервативним містом, який вибирає стабільність існування, який дотримується своїх історичних реалій і позитивно налаштований до «північного сусіда»

 

Що очікувати в подальшому розвитку подій — по видимому, правильно робить все можливе щоб отримати світ. Але ціна цього світу — планована блокада бунтівних населених пунктів, яким по видимому доведеться чекати допомоги товкли від Росії.