Торгуємося, купуючи заміський будинок

Кожен мріє про власний заміський будинок. Але основним каменем спотикання перед покупкою вподобаної будови є висока вартість. Адже продавцеві хочеться отримати максимум прибутку, а покупцеві збити ціну. Іноді на вподобаний об’єкт просто не вистачає незначної суми. У даній ситуації потрібно проявити наполегливість і спробувати виторгувати знижку.

Правила проведення торгів

Не завжди висока вартість нерухомості — це свідчення бажання продавця заробити по максимуму. Формування ціни на приватні домоволодіння сильно відрізняється від угод з квартирами. Більшість будівель зводяться за індивідуальним проектом. Тому ґрунтуватися суто на собівартості житла неправильно.

На ринку нерухомого майна існують індивідуальні правила ціноутворення, що залежать від розташування, типу домобудівництва, наявності ремонту та інших факторів. Знаючи середні розцінки на аналогічну нерухомість і оперуючи недоліками, покупець, може отримати знижку до 10%.

Перед покупкою житла важливо тверезо зважити власні фінансові можливості. Спираючись на конкретну суму, можна звузити коло потенційних претендентів на покупку. При цьому завжди потрібно пам’ятати про можливості торгуватися.

Щоб купити приватний будинок дешево, потрібно підготувати стратегію співпраці з власником або його представником. Починати потрібно з налагодження контакту з власниками нерухомості. Бажано привернути його до довірчих відносин. Увійшовши в довіру, буде простіше домовитися про знижку.

Шукаємо контакт з власником нерухомості

Сьогодні не існує рекомендацій, як заощадити при покупці приватного будинку. Досвід приходить з часом, як і знання. Іноді непросто налагодити контакт з власником нерухомості. Але потрібно докласти всіх зусиль, щоб привернути людину до себе під час розмови. Потрібно дати зрозуміти продавцю, що ви зацікавлені продовжити угоду.

Можна похвалити житло, але тільки не захоплюватися. Також важливо з максимальною делікатністю підкреслити недоліки житлоплощі. До нюансів що дозволяють отримати знижку варто віднести наступні:

  • старий ремонт в житлових приміщеннях;
  • не зовсім вдале планування;
  • незручне розташування стосовно міста;
  • галасливих сусідів;
  • відсутність централізованих комунікаційних систем.

Можна сміливо торгуватися якщо будинок довго продається і не знайшов покупця. Нерухомість без недоліків і з актуальною вартістю не затримується на ринку дуже довго.

Аргументоване зниження вартості будівлі

Кожен будинок має певні недоліки. Оперуючи ними, можна претендувати на знижку. Торг можна аргументувати наступними нюансами:

  • згодою швидкого оформлення договору та укладення угоди;
  • оплатою витрат, передбачених для переоформлення будови;
  • наявністю необхідної суми готівкою;
  • готовністю почекати поки продавець покине домоволодіння.

Невеликі хитрощі вигідної угоди

Фахівці ринку української нерухомості розкривають прості хитрощі що дозволяють знизити вартість домоволодіння. Потрібно переконати продавця що у покупця є інші аналогічні варіанти. Можна зробити видимість штучного попиту — попросити знайомих представитися покупцями, які залишилися незадоволеними будинком. Це змусить хвилюватися власника нерухомості.

Можна різними способами підводити продавця до думки, що запропонована ціна не остаточна. Якщо в оголошенні вказано що можливий торг потрібно відразу домовлятися про знижку. А в іншому оперуючи недоліками нерухомості, розбираючись в середньому ціноутворенні та позиціонуючи себе експертом ринку реально вигідно купити заміський будинок.