Що таке футбольні стоноги і де їх купити

shto-take-futbolyn-stonogi-de-h-kupitiІнтернет-магазин «Balls» пропонує недороге професійне спортивний одяг та взуття для футболістів різного дизайну і призначення. Найбільшим попитом серед любителів цієї динамічної гри користуються кросівки «стоноги», купити сороконожки можливо на www.balls.in.ua. Футбольні стоноги володіють відмінною рисою. Підошва взуття оснащена великою кількістю заокруглених і плоских шипів, які рівномірно розподілені по всій її площі.

Матеріал виготовлення підошви — супер зносостійка гума або поліуретан. Для зниження тиску на ступню в процесі бігу в підошві передбачено наявність спеціальної прошарку пінкові типу. Дана прошарок взуття дозволяє економно витрачати сили в процесі активного фізичного навантаження на поле, мінімізує вага самого взуття і збільшує швидкість спортсмена і його маневреність під час гри.

Вибираючи стоноги на сайті магазина, переконайтеся в наявності маркування «TF» для грунту. Верхня частина взуття виробляється з натуральної шкіри легкого типу або з дихаючої синтетики. Шипи забезпечують краще зчеплення на площині незалежно від погодних умов або інших факторів, що впливають на якість гри. Футболісти без зусиль зможуть грати на будь-якому типі поверхні — на натуральній або штучній траві, а також на грунті. Сороконожки рятують навіть при наявності дощу або снігу. Замовляйте взуття потрібного вам розміру, виходячи з довжини ступні і ширини ноги. Доступний багатий вибір кольору, форми і дизайну шиповок.