nash-gromadyanskiy-ruh-da-rozumnnya-pravilnogo-viboru

Наш громадянський рух дає розуміння правильного вибору

nash-gromadyanskiy-ruh-da-rozumnnya-pravilnogo-viboru

Усі вже звикли, до гарних обіцянок перед виборчим процесом, які швидко відходять на інший план при виборі лідера. Що ж можна зробити, щоб запобігти регулярних розчарувань через знов невдало зроблений вибір, якщо часу на перегляд детальної інформації про біографію, кар’єру та правопорушення кожного з кандидатів, що балатуються, зовсім немає?

На сьогоднішній день ми маємо прекрасний інтернет ресурс ЧЕСНО, на якому зібраний максимум даних. Тепер, щоб проаналізувати співвідношення обіцянок та дій, або дізнатися детальніше біографію та змішаність в аферах та правопорушеннях, необхідно лише зайти на сайт і ввести в пошук ім’я політика.

ЧЕСНО – це громадський рух, і найбільший український ресурс інформації про політиків. Усі надані факти є прозорими і перевіреними. Можна вважати що www.chesno.org, це найчесніший сайт, що тісно пов’язаний з керуючим апаратом.

Що саме можна знайти на порталі з того, що допоможе при виборі президента країни?

1. Сугубо точні і перевірені факти з біографії, що представлені в хронологічному порядку.

2. Історія рухів та політичних партій. Усе про час створення, принципи та обіцянки, і, звичайно, про прийняття, або неприйняття у Верховній Раді.

3. Хабарничество, родинні зв’язки між представниками влади, фінансові афери і скандали.

4. Участь у благодійних акціях та дії, спрямовані на покращення рівня життя громадян.

Усе це можна вільно знайти на сайті і ознайомитися як загально з представленими статтями, так і з конкретними фактами про необхідного об’єкта. Усе це організовано патріотичними активістами лише для того, щоб забезпечити максимальну прозорість і демократичність виборчого процесу.

Від всевидющого ока експертів не заховається ні одна деталь, яка може вплинути на вибір громадян. Тепер, кожен житель України зможе дізнатися абсолютно все про те, що відбувається в керуючих органах.

Ні в якому разі спілка ЧЕСНО не є рекламою, чи пропагандою якоїсь політичної групи. Волонтери працюють на заповнення сайту тому, що вірять в можливість виведення країни з кризового стану, шляхом усвідомленого вибору лідера.

До речі, тотальна робота активістів не закінчується на написанні контенту, також масово практикуються тренінги і лекції, на котрих народу розповідають про те, що на даний час відбувається в законодавчих органах.

Тож, перед тим, як відправитися до виборчого пункту, зазирніть на сторінки сайту і зважте всі аргументи за та проти свого фаворита. Можливо, ви не зміните своєї думки, але тепер ваше рішення буде базуватися не на інтуїтивному мисленні, а на аналізі наданої інформації.

Джерело: http://www.chesno.org/